Podróżować jest boskoChcę jeszcze raz pojechać do Europy
lub jeszcze dalej, do Buenos Aires.
Więcej się można nauczyć podróżując.
Podróżować, podróżować jest bosko!
Moglibyśmy narzekać, że dzisiejszy dzień nie jest najlepszym w tym roku. Wszyscy nasi przyjaciele w Polsce cieszą się słonecznym, długim weekendem, rozpalają grille i wylegują się na działkach. A my dziś pracujemy – 1 maja jest w Indonezji dniem wolnym, kiedy świętuje się Dzień Pracy. Ale już dziś, 2 maja w piątek, pracujemy normalnie. Pewnie ma to związek z tym, że w maju czekają nas jeszcze 4 dni świąteczne 😉

Pomocne w otarciu łez okazało się dla nas ciekawe zestawienie, jakie znaleźliśmy dzisiaj w Internecie. 25 miast na świecie, które warto odwiedzić. Ilustrowane pięknymi zdjęciami daje natchnienie do pracy i wytrwałości w dążeniu do spełnienia marzeń. Dziś, wspólnie mamy na liście odhaczone już 8 miast (plus Ada dodatkowo Barcelonę, czyli 9). Planując kolejne wyprawy najbardziej ostrzymy zęby na Nowy Jork, Buenos Aires, Cape Town i Marrakesz.

A Wy, nasi Czytelnicy? Ile miast z tej (subiektywnie przez kogoś ułożonej) listy już odwiedziliście? Gdzie najbardziej chcieliście się wybrać? Może warto poświęcić kilka chwil tej leniwej majówki na sprawdzenie cen biletów lotniczych i zaplanowanie sobie super wakacji?

25 Miast, które powinieneś odwiedzić 


Tagi:

Komentarze

  1. Pysiek napisał(a):

    Ten dzień Łukaszu, jest wspaniały urodził Ci się brat.

  2. Mama Ady napisał(a):

    ….ha, ja też odhaczam 8 :-))))